Začína sa prieskum na VŠVU

BRATISLAVA – Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave pozýva na prehliadku semestrálnych prác študentov v rámci dní otvorených dverí dnes 25. 1. 2002 až v nedeľu 27.1. 2002 v čase od 9.00 h do 18.00 h.Návštevníci si môžu práce pozrieť v priestoroch školy na Hviezdoslavovom námestí 18 (maľba – voľná tvorba, architektúra), na Drotárskej ceste 44 (socha – voľná tvorba, grafika – voľná tvorba, fotografia – video, reštaurovanie, sklárske výtvarníctvo, kov a šperk, keramika, textil, odevný, grafický a priemyselný dizajn) a na Koceľovej ulici 23 (maľba – voľná tvorba). (kul)

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Mladé umenie v Žiline

V Považskej galérii umenia v Žiline a na Stanici v Žiline – Záriečí sa vo štvrtok 17. marca 2005 uskutoční vernisáž výstavy Prieskum – Prieskumy, ktorá ponúka výber zo semestrálnych prác študentov z Dní otvorených dverí. História výstav prác študentov bratislavskej Vysokej školy výtvarných umení v PGU vznikla v polovici 90. rokov z iniciatívy doc.

Letavy 2005

Jubilejný 20. ročník najväčšieho a najrozsiahlejšieho vzdelávacieho podujatia pre neprofesionálnych výtvarníkov, literátov, fotografov a divadelníkov sa začal na Krokave, pri Hnúšti v okrese Rimavská Sobota 14. augusta.

Nikoleta Píšová

1988 – 92 SPŠ textilná, Brno, ČR, odbor: textilné výtvarníctvo, špecializácia: pletiarska tvorba | 1993 – 2000 VŠVU, Bratislava, ateliér voľnej textilnej tvorby prof. Evy Cisárovej-Minárikovej | 1999 – 2000 študijný pobyt, University of Art and Design, Helsinkiy Fíns, ateliér: pletiarska tvorba, tlač na látky