Slovenské diamanty?

Obrázok k článku

Z listu Jozefa Petrova z mája 2008.

“Chcem Vás upozorniť a dať Vám na vedomie, že Vy, slovenský národ, vlastníte už od júla 1991 v JAR siedmu najväčšiu diamantovú baňu sveta (ja osobne vlastním o tomto doklady a dôkazy).”

“Spýtajte sa Vášho premiéra Roberta Fica, kde sú tie milióny a milióny dolárov, získané finančné podiely vyťažené z tej bane počas posledných 17-tich rokov od júla 1991?”

“Tá diamantová baňa na základe toho prospektu a dokumentov ktoré vlastním, mala produkovať za 100 ton rozdrveného kimberlitu, čo je vulkanická uschnutá láva, sa dalo vyťažiť 29,78 ct. S dobrými mašinami sa tam malo dať vyťažiť 6000 ton za deň, čo znamená x 30 ct, čo je 1800 ct diamantov za deň x 25 dní do mesiaca – to je 45000 ct za mesiac, a z toho malo byť 70% Gem kvality, čo je 31500 ct plus 30% Industriel kvality, čo znamená 13500 ct a počítané v tom čase (rok 1991) veľmi lacno počítaná priemerná veľkoobchodná banská cena za surové diamanty, tak prídete k záveru:

31 500 ct mesačnej dobrej kvality x 300 dolárov za ct sa rovná: 9 450000 za mesiac

13 500 ct mesačnej indust. kvality x 40 dolárov za ct sa rovná 540 000 za mesiac

45 000 ct mesačnej produkcie – hrubý zárobok 9. 990 000 dolárov za mesiac. Keď toto vynásobíme dvanástimi mesiacmi, tak hrubý zárobok za jeden rok nám vyjde na 119 880 000 dolárov. No a keď toto vynásobíme x 17 rokov, nie je to fantastická suma.

A ZA 17 ROKOV TIE DIAMANTY ZDRAŽELI VIAC AKO DESAŤNÁSOBNE!!!

Pričom tie chudobné černošské výplaty v tých Juhoafrických zlatých a diamantových baniach nestúpli ani o 5x, teda, kde sa podeli tie vyťažené milióny?!

Milý slovenský národ, nemáte náhodou nárok v tej Vašej demokracii spýtať sa toho Vášho “bojovníka” proti organizovanému zločinu Roberta Fica, ako plní ten svoj imidž? Čo za to dostal, aké peniaze, keď toto nechce vyšetrovať? Kde zmizlo a mizne každý rok minimálne 119 880 000 dolárov od roku 1991 až dodnes, pričom ešte nepočítam to desaťnásobné zdraženie surových diamantov z tej Juhoafrickej diamantovej bane Kimberley West, podľa starého mena Theron Mine? Keď už slovenskí vládni kriminálnici kúpili tú baňu z nakradnutých peňazí Vašej štátnej pokladne, za 40 miliónov dolárov, z peňazí ktoré patria slovenskému národu, tak kde je tá 17-ročná vyťažená produkcia a tie milióny a milióny dolárov? Prečo Robert Fico protežuje tých štátnych kriminálnikov? Prečo nevyšetruje už od môjho prvého a s rešpektom voči nemu písaného 13-stránkového listu z 13. septembra 2006? Kto je tzv.tichý podielnik či podielnici tých ročných zmiznutých miliónov dolárov zisku z tej siedmej najväčšej diamantovej bane na svete, v niektorej banke v Londýne alebo vo Švajčiarsku, a potichučky mu (im) už 17 rokov rastie bankové konto?”

Skrátené, neupravované podľa

http://dolezite.sk/Ma_slovensky_narod_diamantovu_banu.html#ixzz1L5mAJKh1

Ďalšie informácie:

http://www.diamantovabana.sk/

http://www.diamantovabana.sk/scan/figel/01.html

http://www.diamantovabana.sk/scan/figel/02.html

http://www.diamantovabana.sk/scan/figel/03.html

http://www.diamantovabana.sk/scan/figel/04.html

p.s. Nemám rád konšpiračné teórie, ale… bez ohňa niet dymu.

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Stalinov a Molotovov list vydražili ”iba” za 12 500 dolárov

Strojom písaný list, pod ktorý sa podpísali niekdajší líder Sovietskeho zväzu Josif Stalin a predseda vlády Vjačeslav Molotov, vydražili v sobotu 12. decembra 2009 v New Yorku za 12 a pol tisíca dolárov. Informovala o tom aukčná sieň Sotheby’s. Korešpondencia bola adresovaná vtedajšiemu mongolskému lídrovi Čoibalsanovi, ktorého Stalin žiadal o vlnu výmenou za pomoc jeho krajine.

Odpovede

 1. Ah, dobre ze si to sem dala,

  Ah, dobre ze si to sem dala, uz som skoro na to zabudol, ako som si to este stale cele nedocital a mozem tak ucinit.

   

  Ja co studujem aj svetovy vyvoj uz polroka, tak som sa uspesne vymanil z davu miliard, mysliac si ze tu vsetko ekonomicko klimaticky na svete ide nahodne :-DD.. Kdeze, nic nie je nahodne. A konspiracne teorie neexistuju. Uz je to realita. JE TO TAK.

 2. Mila/-y Sasha, tak som si dal

  Mila/-y Sasha, tak som si dal cas trocha z tej kauzy konecne precitat, ale uz vobec prva vec mi udrela do oci – ako je mozne, ze  v tvojom “citovanom” prispevku sa nachadza text  Vášho “bojovníka” proti organizovanému zločinu Ivana Mikloša, ked vsade sa na origin. strankach spomina Robert Fico, co je dost zrejme, ze ten to o sebe odjakziva vyhlasoval. Ako je mozne, ze sa ti tam pocas CTRL C a CTRL V operacie podarilo zmenit Fica na Miklosa? To bol umysel?

   

  Dik za odpoved.

   

  PS: Miklos je sucastou politickeho organizovaneho zlocinu, nedajboze aby som ho tu obhajoval – ja len aby sme uvadzali spravne fakty.

 3. Nebol to úmysel a skutočne

  Nebol to úmysel a skutočne som v texte, z ktorého som úryvok vybral nič nemenil. Aj mne sa to zdalo čudné ale človek nikdy nevie čo je licentia poetica, či. Týmto sa zároveň ospravedlňujem čitateľom za to, že som oba texty neporovnal a pánovi Ivanovi Miklošovi za mylné označenie “bojovník proti organizovanému zločinu”. Všetci predsa vieme kto u nás bojuje proti organizovanému zločinu.

  Text prekontrolovaný a opravený.

 4. v pohode.
  Horsie je, ze tato

  :-D v pohode.

  Horsie je, ze tato zvratenost je absolutne tabu v SK mediach, a podla vsetkeho to pojdem posunut dalej.

Comments are closed.