Fotozážitky s pamiatkami 2013

Titulny obrazok blogu uzivatela: harp

Slovenské banské múzeum- Galéria Jozefa Kollára a Združenie historických miest a obcí SR  Vás pozývajú na výstavu Fotozážitky s pamiatkami 2013. Vernisáž sa uskutoční 13. februára 2014 o 14.00 hod.

Výstava je venovaná najlepším fotografiám z celoslovenskej súťaže mladých ľudí do 21 rokov.

Výstava potrvá od 12.februára do 22. apríla 2014. Pre verejnosť je prístupná v čase od 8.00 do 16.00 od pondelka do soboty v Galérii Jozefa Kollára, Nám. Sv. Trojice 8, Banská Štiavnica

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

SBM – My sa nevieme sťažovať nahlas

(od 8.4. do 15.5.)
Slovenské banské múzeum – Galéria Jozefa Kollára v spolupráci s Pohronským osvetovým strediskom Žiar nad Hronom, pracovisko Banská Štiavnica pripravili pre návštevníkov V. ročník výstavného podujatia My sa nevieme sťažovať nahlas.

SBM: My sa nevieme sťažovať nahlas …

15. marca sprístupnia v SBM-Galérii Jozefa Kollára v Banskej Štiavnici, na námestí Sv. Trojice už 7. ročník súťažnej prehliadky detskej a študentskej tvorby s ekologickým zameraním pod názvom „My sa nevieme sťažovať nahlas …“ Výstavné podujatie, ktorým už tradične začína galéria svoju prezentačnú činnosť tohto roku oboslalo 391 prácami 239 jednotlivcov a kolektívov z 22 škôl zo Slovenska a Maďarska.

Vedecká hračka (do 10.2)

Atraktívna výstava, ktorá zaujímavým a príťažlivým spôsobom umožňuje deťom spoznať taje fyziky a zlepšuje ich logické myslenie. Výnimočnosťou tejto výstavy je to, že vystavené exponáty sú priam určené na to…