Vinyl bazár na Stanici

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Vynil_vinil_92837841.png

Vracajú sa platne späť (do módy)? Alebo si už vinyl odkrútil svoje posledné otáčky? Bazár gramofónových platní v nedeľnom bare na Stanici, ktorý zaznie zvukmi poškrabaných trackov, zaprášených šansónov a preskakujúcich refrénov. Prineste si platne, ktorých sa chcete zbaviť, vymeniť, predať alebo speňažiť a súčasne obohaťte svoju zbierku novými kúskami. Gramofón na vypočutie bude k dispozícii.
Záver bazáru bude mať formu počúvacieho večierku pod hlavičkou Listening Lectures, kde sa však nebudú točiť vinyly, ale stláčať samplére a kontrolery. Košicko-bratislavská zostava príde s nádielkou drone-ambientu v podaní projektu Casi Cada Minuto a braindance-influenced elektronikou od asebesta.

nedeľa 11. 12. 2011, 15.00 – 24.00

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Písmo

1. ÚVOD
Písmo je pamäť ľudstva. Môžeme sa o tom presvedčiť sami. Čo urobíme, keď si budeme chcieť niečo zapamätať? Zaviažeme si uzol na vreckovke? Po čase sa však môže stať, že nám uzol síce pripomenie nejakú povinnosť, ale akú – to nám nepovie. Najlepším spôsobom, ako si niečo zapamätať, je poznamenať si to do zošitu alebo notesu. A ako inak než v písomnej podobe!