Dajte nam to, co nebudete mat! (2% pre Obnova.sk)

Titulny obrazok blogu uzivatela: harp

Dobry den, obraciame sa na vas s moznostou venovat vase 2% denniku o kulturnom dedicstve. Podla zakona c. 295/2003 o daniach z prijmov mozete poskytnut 2 % z dane v prospech niektorej neziskovej organizacie. Nepredstavuje to pre vas ziadne vydaje navyse – rozhodnete iba o tom, ci dve percenta z vasich dani pojdu do statneho rozpoctu alebo nimi podporite cinnost v kulture.

Z vasich darov chceme financovat spravu novych vydavatelskych a databazovych projektov v ramci www.obnova.sk. Taktiez by sme chceli z 2% pripravit stretnutie uzivatelov Obnova.sk.
 

Vsetky potrebne informacie najdete na: www.obnova.sk/2percenta
 

~ Dajte nam to, co nebudete mat!
 

Nase udaje pre vpisanie do danoveho priznania
Nazov: Spolocnost pre pamiatky
Adresa: Ondreja Placheho 47, 03608 Martin
ICO: 37972421
Pravna forma: Obcianske zdruzenie

V prilohe prikladame aj potrebne dokumenty (Vid dole).

Dalsie informacie vam poskytne:
– Viera Kozarova (uskalienka), 0948900229, 2percenta@obnova.sk
– Michal Hrcka (harp), 0907344743, 2percenta@obnova.sk

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

VÝROČNÁ SPRÁVA SNK za rok 2000

4 ČINNOSTI (PRODUKTY) ORGANIZÁCIE A ICH NÁKLADY 4.1 Ústav knižničných fondov 4.1.1 Stále činnosti: Akvizícia všetkých typov dokumentov, budovanie fondu študovní a príručných knižníc, budovanie databázy dodávateľov, deziderát a nahlásených kníh, Nákupná a oceňovacia komisia, Akvizičná komisia, budovanie vzájomných výmenných vzťahov v rámci MVD, získavanie dokumentov podľa požiadaviek zahraničných partnerov, tvorba ponukových zoznamov multiplikátnych a neprofilových dokumentov, správa fondu MVD, správa majetkovoprávnej evidencie…

Vplyv pamiatok na rozvoj podnikania a cestovného ruchu 2

Od 23. 12. 2004 je na internetovej stránke Ministerstva hospodárstva SR v rámci druhého pripomienkového konania k dispozícii „Analýza vplyvov legislatívy z oblasti kultúrnych pamiatok na rozvoj podnikateľského prostredia a cestovného ruchu“, ktorá má byť následne predložená na rokovanie Vlády SR.
Ako sa uvádza v predkladacej správe, „kultúrne pamiatky tvoria jeden zo základných prvkov ponuky cestovného ruchu na Slovensku. Podľa doterajších poznatkov však práve vo vzťahu ochrany a revitalizácie pamiatkového fondu a podnikateľských aktivít dochádzalo ku kolíznym situáciám a bolo preto zámerom MH SR
identifikovať a analyzovať tieto problémy.“
Prijímanie pripomienok bude uzavreté 5. 1. 2005.