Červený Kameň počas Veľkonočných sviatkov 2004

Obnova.sk Fotografia

Pozývame vás na hrad Červený Kameň pri obci Častá, ktorý je pre verejnosť otvorený každý deň i počas Veľkonočných sviatkov.Na Veľkonočnú nedeľu – 11.apríla bude v areáli Sokoliarskeho dvora ASTUR prebiehať podujatie – Sokoliarsky deň.

Obnova.sk Fotografia

Návštevníkom je sprístupnený hradný palác, podzemie a obrazáreň. Prehliadky do hradu sa konajú každú hodinu v čase od 9.00 – 16 .00 hod., cez víkend do 17.00.

Podujatia:
11.4. 2004 – Sokoliarsky deň,
24.4. 2004 – Burza starožitností a umelecko-remeselných výrobkov,
30. 4. 2004 – BELTINE – Medzinárodný festival keltskej kultúry
1.5 – 2.5. 2004 Červenokamenské remeselné trhy.

Informácie Vám poskytneme na tel: 033/6905800, 0903 750031.

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Galéria NOVA

Galéria NOVA vznikla koncom roku 1990 a je najstaršou súkromnou galériou na Slovensku. Jej výstavný priestor sa nachádza priamo pod Michalskou bránou v centre Bratislavy. Medzi hlavné ciele galérie NOVA patria prezentácia najvýznamnejších trendov v súčasnom výtvarnom umení. Galéria NOVA sa hlavne orientuje a podporuje umelcov, ktorí sa venujú tvorbe sklenných objektov v duchu tradície Ciglerovej sklárskej školy.

Slezskoostravský hrad

Slezskoostravský hrad. Památka, která v uplynulých dvou desetiletích prodělala řadu necitlivých stavebních zásahů, několikrát změnila vlastníka a nakonec jí hrozila téměř záhuba. Doslova v ,,hodině dvanácté” se hrad vrátil do rukou státu, když jej od minulého vlastníka koupilo Statutární město Ostrava.

SPRÁVA O ČINNOSTI IFLA ZA ROKY 1997-1999

Predkladaná správa – už druhá v poradí – prináša prehľad o činnosti vrcholnej medzinárodnej knihovníckej inštitúcie z obdobia medzi dvomi zasadnutiami Výkonného výboru IFLA. Zároveň je vynikajúcou príležitosťou na predstavenie IFLA a jej zložiek, jej profesionálnych programov a projektov. Je tak významným zdrojom informácií z oblasti knihovníckej profesie spolu s webovskou stránkou (http://www.ifla.org) a jej zmrazenou” verziou na CD-ROMe IFLANET Unplugged”…