Kurz Sakrálna architektúra a posvätná geometria – ON LINE

Titulny obrazok blogu uzivatela: harp

Po prvý krát On line kurz, ktorý môžete absolvovať v pohodlí Vášho domova, bez nutnosti niekam cestovať.

Ako to bude prebiehať?

Po úhrade poplatku za seminár dostanete automaticky elektronické pozvanie s linkom a prístupovými údajmi (meno a heslo), pomocou ktorých sa prihlásite do virtuálnej učebne, kde bude prebiehať on line vysielanie vždy v čase od 17:00 do 20:00. Budete vidieť naživo on line video prenos a zároveň aj všetky premietané obrázky z prezentácie. Pred samotným kurzom Vám pošlem vytlačené študijné materiály. Stačí ak budete mať počítač s prístupom na internet, sluchátka a mikrofón. Počas prednášky Vám povolím zvukový prenos aby ste sa mohli čokoľvek spýtať a zároveň aj porozprávať s ostatnými účastníkmi.

Každá prednáška bude zároveň automaticky nahratá vrátane diskusie a otázok. Ak náhodou nebudete môcť byť on line v danom čase budete mať možnosť počas nasledujúcich 7 dní si opakovane pozrieť celý záznam.

Termín: 04.02. – 04.03. 2013

vždy pondelky 17:00 – 20:00

 

04.02. – Korene sakrálnych foriem v architektúre

11.02. – Symbolika gotických katedrál

18.02. – Posvätná geometria

25.02. – Geometrická proporcionalita v architektúre

04.03. – Tvarové žiariče
Cena: 60 €

Ak máte záujem len o jednu prednášku na konkrétnu tému, môžete si ju objednať samostatne v cene 15 €.
Miesto: Priamo u Vás doma

Prednášajúci: Ing. Norbert Synčák

Uzávierka prihlášok 31. januára 2013.

 

Fascinujúci výlet do histórie, architektúry a kultúry starých národov a civilizácií. Hľadanie strateného slova ukrytého v telách kamenných chrámov a katedrál. Čaká Vás viac ako 500 fotografií, symbolov a geometrických schém, ktorých symboliku a význam budeme spoločne rozoberať.

 

Podrobný program a prihlaska TU

 

 

 

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Návšteva u hradných pánov

SNM-Múzeum Červený Kameň pripravilo počas prvých dvoch májových víkendov pre návštevníkov, bežných smrteľníkov, jedinečnú možnosť nahliadnuť do súkromia príslušníkov šľachtického rodu Pálfi a to prostredníctvom Návštevy u hradných pánov.

Odpovede

 1. ak máte záujem otestovat

  ak máte záujem otestovat on-line prednášku z dielne Ing. Norberta Synčáka,

  nech sa páči videozáznam z on-line prednášky Feng Shui starej Číny a nového sveta, ktorá sa bezplatne vysielala 31.1.2013 v podvečerných hodinách… 

  na úvodnej stránke webu http://www.tradicne-feng-shui.sk po registrácií obdržíte link na bezplatný prístup k videozáznamu…

  dozviete sa… úvod do problematiky Feng Shui… o Zakázanom meste, Terakotovej armáde, hrobkách cisárov… a iné zaujímavosti…

   

 2. a ešte pár slov ku kurzu

  a ešte pár slov ku kurzu Sakrálna architektúra a posvätná geometria… 

  dovolím si citovať…

  [quote=antiK]
  Seminár odporúčam všetkým, ktorí by radi získali komplexnejší prehľad v problematike. Je to taká fúzia medzi kunsthistóriou a spiritualizmom a všeličím iným, pričom priestor je i na otázky, prípadne diskusiu. Zažil som dve prednášky z tohto cyklu, ktoré ma veľmi obohatili.
  [/quote]

Comments are closed.