Kurz Sakrálna architektúra a posvätná geometria – ON LINE

Titulny obrazok blogu uzivatela: harp

Po prvý krát On line kurz, ktorý môžete absolvovať v pohodlí Vášho domova, bez nutnosti niekam cestovať.

Ako to bude prebiehať?

Po úhrade poplatku za seminár dostanete automaticky elektronické pozvanie s linkom a prístupovými údajmi (meno a heslo), pomocou ktorých sa prihlásite do virtuálnej učebne, kde bude prebiehať on line vysielanie vždy v čase od 17:00 do 20:00. Budete vidieť naživo on line video prenos a zároveň aj všetky premietané obrázky z prezentácie. Pred samotným kurzom Vám pošlem vytlačené študijné materiály. Stačí ak budete mať počítač s prístupom na internet, sluchátka a mikrofón. Počas prednášky Vám povolím zvukový prenos aby ste sa mohli čokoľvek spýtať a zároveň aj porozprávať s ostatnými účastníkmi.

Každá prednáška bude zároveň automaticky nahratá vrátane diskusie a otázok. Ak náhodou nebudete môcť byť on line v danom čase budete mať možnosť počas nasledujúcich 7 dní si opakovane pozrieť celý záznam.

Termín: 04.02. – 04.03. 2013

vždy pondelky 17:00 – 20:00

 

04.02. – Korene sakrálnych foriem v architektúre

11.02. – Symbolika gotických katedrál

18.02. – Posvätná geometria

25.02. – Geometrická proporcionalita v architektúre

04.03. – Tvarové žiariče
Cena: 60 €

Ak máte záujem len o jednu prednášku na konkrétnu tému, môžete si ju objednať samostatne v cene 15 €.
Miesto: Priamo u Vás doma

Prednášajúci: Ing. Norbert Synčák

Uzávierka prihlášok 31. januára 2013.

 

Fascinujúci výlet do histórie, architektúry a kultúry starých národov a civilizácií. Hľadanie strateného slova ukrytého v telách kamenných chrámov a katedrál. Čaká Vás viac ako 500 fotografií, symbolov a geometrických schém, ktorých symboliku a význam budeme spoločne rozoberať.

 

Podrobný program a prihlaska TU

 

 

 

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Písmo

1. ÚVOD
Písmo je pamäť ľudstva. Môžeme sa o tom presvedčiť sami. Čo urobíme, keď si budeme chcieť niečo zapamätať? Zaviažeme si uzol na vreckovke? Po čase sa však môže stať, že nám uzol síce pripomenie nejakú povinnosť, ale akú – to nám nepovie. Najlepším spôsobom, ako si niečo zapamätať, je poznamenať si to do zošitu alebo notesu. A ako inak než v písomnej podobe!

Noc kostolov Nitra 2010

Po prvýkrát v Nitre otvorí svoje brány 11 chrámov, kostolov a kaplniek, aby ponúkli návštevníkom možnosť v nočnej atmosfére spoznať známe i neznáme miesta a stretnúť sa so zaujímavými ľuďmi. Neopakovateľné chvíle v Roku kresťanskej kultúry pripravilo Mesto Nitra, jednotlivé farnosti a spoločenstvá, ktoré sa tešia na stretnutie s Vami a Vašimi blízkymi dňa 28. mája Roku Pána 2010.

Odpovede

 1. ak máte záujem otestovat

  ak máte záujem otestovat on-line prednášku z dielne Ing. Norberta Synčáka,

  nech sa páči videozáznam z on-line prednášky Feng Shui starej Číny a nového sveta, ktorá sa bezplatne vysielala 31.1.2013 v podvečerných hodinách… 

  na úvodnej stránke webu http://www.tradicne-feng-shui.sk po registrácií obdržíte link na bezplatný prístup k videozáznamu…

  dozviete sa… úvod do problematiky Feng Shui… o Zakázanom meste, Terakotovej armáde, hrobkách cisárov… a iné zaujímavosti…

   

 2. a ešte pár slov ku kurzu

  a ešte pár slov ku kurzu Sakrálna architektúra a posvätná geometria… 

  dovolím si citovať…

  [quote=antiK]
  Seminár odporúčam všetkým, ktorí by radi získali komplexnejší prehľad v problematike. Je to taká fúzia medzi kunsthistóriou a spiritualizmom a všeličím iným, pričom priestor je i na otázky, prípadne diskusiu. Zažil som dve prednášky z tohto cyklu, ktoré ma veľmi obohatili.
  [/quote]

Comments are closed.