Hlina v stavebníctve – veľmi výhodný 3-dňový kurz v anglickom jazyku

Obrázok k článku od zora.

HLINA MÁ V STAVEBNÍCTVE NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI …a je súčasťou udržateľných riešení

Občianske združenie ArTUR ponúka úplne výnimočne veľmi výhodne 3 dňový kurz v anglickom jazyku. 

Ide hlavne o prakticko-teoretický kurz, kde sa naučíte rozumieť hline a ako ju namiešať pre rôzne použitia. Lektorom bude Roman Miškov.

Kurz sa bude konať 9.-11.4. 2019.

Študenti zaplatia iba 50 euro (ubytovanie a strava je v cene).
Dospelí účastníci kurzu zaplatia 80 euro ( bežná cena je 130 euro).

Prihlášky : ozartur@gmail.com,        info: ozartur.sk

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Renesancia v SNG

Slovenská národná galéria prezentuje v rámci cyklu Dejiny slovenského výtvarného umenia – po Baroku, 20. storočí a Gotike – Renesanciu. Predmetom výstavy sú diela, ktoré boli vytvorené na našom území, či objednané pre domáce prostredie v zahraničí v rozmedzí od konca 15. storočia do poslednej tretiny 17. storočia.

Galéria NOVA

Galéria NOVA vznikla koncom roku 1990 a je najstaršou súkromnou galériou na Slovensku. Jej výstavný priestor sa nachádza priamo pod Michalskou bránou v centre Bratislavy. Medzi hlavné ciele galérie NOVA patria prezentácia najvýznamnejších trendov v súčasnom výtvarnom umení. Galéria NOVA sa hlavne orientuje a podporuje umelcov, ktorí sa venujú tvorbe sklenných objektov v duchu tradície Ciglerovej sklárskej školy.

K Stachovým diptychom

Nielen interpretatívne revízie humanitných a prírodných vied, ale aj proces aktuálnej redefinície kultúry a umenia nachádzajú svoj kontext, svoje horizonty, prostriedky a vzorce v polemike kritickej moderny s postmodernou.

Európsky dohovor o krajine

Európsky dohovor o krajine prijatý na stretnutí Rady ministrov ?lenských krajín Rady Európy 20. októbra 2000 vo Florencii po absolvovaní ratifika?ného procesu ú?inný pre Slovenskú republiky d?om 9. augusta 2005

Odpovede