Klaster Liptov ponúka návštevníkom regionálnu kartu zliav

Región Liptov opäť láka turistov na kartu zliav – Liptov Region Card 2010 – Zima. Vďaka tejto karte môžu návštevníci Liptova ušetriť na vybrané služby 10 až 50 percent. Karta sa po letnej verzii bude dať zakúpiť na výletných miestach a turistických atrakciách či informačných centrách. Nová karta zliav stojí 5,90 €. Viacerí poskytovatelia ubytovania poskytujú kartu svojim hosťom zadarmo ako súčasť pobytového balíka. Nová zimná karta sa stala celoročnou. „Karta sa postupne etabluje ako nový produkt na trhu. Po zahraničných návštevníkoch zo západnej Európy, ktorí sú na tieto karty v iných regiónoch zvyknutí, jej výhody začínajú objavovať aj Slováci, Česi či Poliaci,“ uviedla marketingová manažérka Klastra Liptov Petra Tomášová.

Vďaka novej regionálnej karte môžu návštevníci získať zľavy na vstupnom aj do novootvorenej jaskyne v Jánskej doline, skipasy, v lyžiarskych škôlkach, požičovniach lyží a skiservisoch, na vstupy do aquaparkov, bazénov a wellness centier, múzeí, skanzenov, galérií a jaskýň, na rôzne športové aktivity v prírode, či v športových halách alebo tradičných liptovských kolibách. Súčasťou karty je opäť tlačený sprievodca atrakciami Liptova. Obsahuje tipy na výlety, zaujímavé podujatia v regióne a tematicky rozdelené popisy produktov, na ktoré dostane majiteľ s kartou zľavu. Okrem vlastnej internetovej stránky karty www.liptovcard.sk nájdu záujemcovia informácie aj na oficiálnej internetovej stránky Liptova www.visitliptov.sk.


Na projekte Liptov Region Card 2010 – Zima sa podieľajú členovia organizácie destinačného manažmentu Klaster Liptov, ktorými sú Thermal park Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Jasná Nízke Tatry, Ski park Ružomberok a mestá Liptovský Mikuláš a Ružomberok. Počas zimnej sezóny bude karta platiť až do 30. apríla 2010. V lete bude karta platiť od 1. mája do 15. novembra. Majiteľom zimnej karty sa v lete na karte automaticky aktualizujú letné produkty. V predpredaji, ktorý potrvá do 10. januára, bude karta stáť 3,50 €.

Nové články 1x za mesiac na váš eMail.

Nerozosielame spam! Prečítajte si naše podmienky použitia.

Súvisiace články

Liptov: august 2003

22. augusta – 13. októbra 2003
AUTORSKÁ VÝSTAVA MÁRIE HRABINSKEJ – súčasť festivalu Liptovské dni matky(organizuje Múzeum Janka Kráľa)
Liptovský Mikuláš Múzeum Janka Kráľa