aktivita diskusia o Obnova.sk Ako pridat prispevok (test)

 • Ako pridat prispevok (test)

  Posted by vladovlado on 2. decembra 2022 at 17:25

  Sakra, nič v zlom, ale kedykoľvek sem po čase prídem tak ozaj zúfalo tápem, ako sem niečo napísať. Nešlo by s tým niečo spraviť ???

  harp odpovedal 1 year, 4 months ago 3 Členovia · 4 odpovede/odpovedí
 • 4 odpovede/odpovedí
 • vladovlado

  Member
  2. decembra 2022 at 17:29

  Možno je problém v tom, že jednak reakčný čas systému je dlhý, druhak, že sa nič nedeje, nič nevidím, deje sa niečo – nedeje???

 • sasha

  Moderator
  3. decembra 2022 at 12:07

  2x vlado úplne Vás chápem, ale pokiaľ Obnovu nepreskúmate, neviete. Mám to zažité pri každej zmene vizuálu Obnovy a niekedy ma čerti brali. Nuž, ako na to. Pokiaľ sa stránka pomaly načítava, je to vec, s ktorou môže niečo urobiť iba administrátor. Pritom to nemusí byť chyba systému a chyba môže byť aj vo Vašom počítači. Pokiaľ ide o vkladanie postov Obnova ponúka dve možnosti:

  1) na riešenie odborných otázok sú tu DISKUSIE – je ich 12. Po otvorení príslušnej diskusie sa v pravom hornom rohu objaví modré tlačidlo “Nová diskusia”. Stačí stlačiť a písať.

  2) pre všetky iné, než odborné diskusie máte k dispozícii VŠEOBECNÉ DISKUSIE. Sú určené na “neodborné” diskusie, napríklad príprava lístkového cesta, zaručený liek proti kašľu, blahoprianie k Novému roku atď.

  Všeobecné diskusie sú umiestnené takmer na konci výberu a tak si väčšinu príspevkov od veci odskáče diskusné fórum na tému archeológia.

  Snáď Vám to pomôže. Ak nie, píšte.

 • vladovlado

  Member
  3. decembra 2022 at 18:55

  Takto, tri/štyri veci:

  1. veľmi nevýrazné farby okien pre príspevky. Je to skutočne zle čitateľné, ale OK, dá sa prežiť.

  2. Redakčný systém síce môže byť pomalý z XYZ príčin, aj na mojej strane, ale mal by niečo hlásiť, napr. čakám, spracovávam, odpovedám … čiže nejako reagujem, ale aj na to sa dá zvyknúť, len nie z fleku …

  3. Toto by ozaj zaujímalo: Začal som včera diskusiu, jedna veta textu, vložil som 3x foto, odoslal som, zobralo to, potom sa nejako ten príspevok znova objavil na monitore, ale len s dvoma foto, zmizol a koniec. Šlus. Ale OK, dnes to zadám znova. Totiž ten môj následný výpotok bola práve reakcia na toto …

  a 4. Ja píšem pomaly – dva prsty. Napriek tomu mi pri písaní systém nestíha a vynecháva písmená. Nikde inde mi to nestáva

  Vďaka, v princípe o nič nejde, netreba to riešiť, zvyknem si, len to oznamujem.

 • harp

  Administrator
  5. decembra 2022 at 7:52

  Snazim sa odposat na vas prispevok a prilozit aj fotografiu. Vsetko bez problemu tak neviem… Ano okno odpovede a vytvorenia prispevku je malo kontrastne od pozadia. Pozriem co sa stym da robit.

Log in to reply.

Začiatok diskusie
0 of 0 odpovede/odpovedí June 2018
Súčasnosť