aktivita diskusia Starožitnosti a zbierky Posledná vecera – olej na plátne

 • Posledná vecera – olej na plátne

  Posted by admin_obnova on 27. júla 2004 at 2:54

  Predám zaujímavý obraz olej na plátne – Posledná vecera / od neznámeho madarského autora . V pravom dolnom rohu autorské info . podla coho vzniklo dielo .
  Rozmer 50×60 v pôvodnom ráme . Obraz je vo velmi dobrom stave a za dobrú cenu 10 000,. Sk v hotovosti . Mozno pozriet vo fotoalbume a info.z rohu ( autora) zaslem s Web kamery na poziadanie . Vlasta Pekný vecer prajem

  Anonymous odpovedal 19 years, 8 months ago 1 Člen · 3 odpovede/odpovedí
 • 3 odpovede/odpovedí
 • Anonymous

  Member
  29. júla 2004 at 3:08

  ozzo , zatial to tam nie je , tak Vám to posielam osobitne . Kazdý pozná dielo Posledná vecera – od Leonarda da Vinci . Toto co je v ponuke je unikát . Bratia Kapucíni v Bratislave tvrdili , ze to je este nevideli . Podla nich je to z fresky z Ostrihomskej katedráli . Nie je to potvrdené . Este som tam nebola .
  – harp – p. Hrcka je istotne na dovolenke . Foto bude neskôr .

 • Anonymous

  Member
  2. augusta 2004 at 3:16

  MIRO – samozrejme ze ma to zaujíma , ak más takú moznost , zober foto a ukáz to , ci nám niekto o tom nepovie viac . Ak sa chytís dám ti províziu . Obraz do Fotoalbumu som poslala uz dávnejsie , niekde to hapruje . Nevadí , to co som ti poslala stací . Cakám správu co zistís v Madarsku . Daj vediet ci sig . je dost citatelná Vlasta

 • Anonymous

  Member
  11. augusta 2004 at 3:20

  ozzo , Miro Dakujem Vám za záujem , ale uz sa ozvali z Nemocnice Milosrdných bratov – maju záujem o tento obraz . Jeden nás známy im o tom hovoril este v case , ked bol na predaj za podstatne vyssiu cenu .Majitelka obrazu chcela horibilnú cenu ( zo znaleckého ) ale to sa velmi tazko na Slovensku realizuje . Tak som sa rozhodla , ze to zrealizujeme a obraz kúpime a Nemocnici darujeme . Tam bude na správnom mieste .
  Takze kseft koncí a máme pokoj a radost na dusi .
  Vlasta Ospravedlnte ,blbne mi klávesnica

Log in to reply.

Začiatok diskusie
0 of 0 odpovede/odpovedí June 2018
Súčasnosť