aktivita diskusia o Obnova.sk Ocenenie pre Obnova.sk (2006)

Tagged: 

 • Ocenenie pre Obnova.sk (2006)

  Posted by harp on 6. septembra 2006 at 10:17

  Chcem vam oznamit ze Obnova.sk ziskala vyrocnu cenu pamiatok a muzeii. Odovzdavanie cien sa uskutocni 13. 9. 2006 v Skalici. odovzdavat bude zevraj Minister kultury.

  freya odpovedal 17 years, 5 months ago 8 Členovia · 11 odpovede/odpovedí
 • 11 odpovede/odpovedí
 • duchamp

  Member
  6. septembra 2006 at 11:15

  Blahopřeji! V porovnání s ostatními webstránkami (zejména v ČR), jež se věnují podobným tématům, se domnívám, že ocenění pro obnovu je plně zasloužené. :smt038 :thumbleft:

 • sasha

  Moderator
  6. septembra 2006 at 12:08

  Pripájam sa k oficiálnym gratuláciám. Obnova zaznamenala v tomto roku skutočne kvalitatívny vzostup hodný dnešnej doby a za svoju maličkosť len dúfam, že jej to vydrží. Na fóre je stále takmer 70 % registrovaných členov nečinných a to je výzva pre dobu budúcu, pretože aj na nečinnosť sú potrební dvaja. O desať dní oslávim prvý polrok na Obnove a som skutočne pyšný na to, že zažívam historicky prvé ocenenie internetového portálu na Slovensku s presvedčením, že harp, my aj vy sme to dokázali.


  congratulation * enhorabuena * Glückwunsch * συγχαρητήρια * お祝い * поздравление * félicitation

 • docent

  Moderator
  6. septembra 2006 at 14:16

  Napriek tomu, ze som na obnove desat dni aj s cestou pripajam okrem gratulacie aj jednu sentenciu, ktora zo mna tak akosi vypadla. (Asociacie su zakerne potvory.)
  Kvalita kazdeho fora zavisi od kvality navstevnikov, demokratickeho administratora, mudrych a skusenych redaktorov/moderatorov. Desi na nete som cital a aj skopcil toto prirovnanie “diskusne prispevky su ako horska luka: spusta beznej kveteny a este viac nezaujimavej travy a semtam vzacny a nadherny horec”. Co dodat, na luke obnovy je tych horcov stále viac a i kde si nemyslim, ze je vernym obrazom stavu slovenskej internetovej spolocnosti, je autentickym a tazko napodobitelnym zrkadnenim reality slovenskej kultury bez ohladu na subjektivnost ci zaujatost. Nech zije a prekvita. Amen.

 • harp

  Administrator
  13. septembra 2006 at 8:33

  Clanok o cenach Pamiatok a muzeii 2005.
  http://www.obnova.sk/modules.php?name=clanky&file=clanok&sid=2094

  Filmove medailony ocenenych:

 • vkotruszova

  Member
  13. septembra 2006 at 16:05

  Srdecne blahozelam, je velmi potesujuce zistit, ze bol oceneny niekto, kto si to skutocne zasluzi. Svojou mravencou aktivitou v tak rozsiahlom spektre prispievate k zachovaniu dedicstva a zaroven provokativne inspirujete. Prajem vsetko dobre.

 • lucia

  Member
  13. septembra 2006 at 22:17

  Ku gratulacii sa samozrejme srdecne pripajam aj ja! :thumbright: Zaroven sa chcem podakovat vsetkym, ktori sa o vznik Obnovy pricinili a maju na nej velky podiel. Klobuk dole! A zelam Obnove co najviac horcov :)a neunavnych zanietenych patracov so spravnou davkou humoru a nadhladu.

 • lucia

  Member
  13. septembra 2006 at 22:21

  Harp, a pochval sa, ako prebiehalo odovzdanie cien? Prehanaj, zvelicuj… :) a bol tam aj sam pan minister…?

 • tomboy

  Moderator
  14. septembra 2006 at 13:10

  plac plac tlieskame tlieskame :-)
  dufam ze pocet navstevnikov bude len narastat…

 • harp

  Administrator
  14. septembra 2006 at 13:15

  Harp, a pochval sa, ako prebiehalo odovzdanie cien? Prehanaj, zvelicuj… :) a bol tam aj sam pan minister…?

  Bolo to otvorenie Dni EKD, Ano Bol tam aj Marek Madaric (minister Kultury), p. Caplovic (podpreseda vlady,) Dr. Katarina Kosova (Pamiatkovy urad SR), Peter Maraky (Slovenske narodne muzeum). Okrem nich dalsi zastupcovia mesta a krajov… Ale aj dalsi ludia z dotknutych institucii a aj bezny ludia.

  Coskoro uverejnim fotoreportaz.

 • Anonymous

  Guest
  14. septembra 2006 at 14:36

  Chcem sa pripojiť ku gratuláciam. Mám úprimnú radosť z dosiahnutého úspechu M.H. a jeho kolektívu. Teší ma, že ešte občas funguje spravodlivosť, keď za vytrvalé snaženie s výsledkami je aj ohodnotenie. Prajem aj naďalej optimizmus a dobro. :wink:

 • freya

  Member
  18. septembra 2006 at 12:44

  Blahozelam celemu Obnova teamu! taketo spravy potesia.. :P

Log in to reply.

Začiatok diskusie
0 of 0 odpovede/odpovedí June 2018
Súčasnosť