Forum Replies Created

Page 251 of 253
  • harp

    Member
    12. júna 2002 at 3:18 in reply to: Z klastora supershopa vs. zodpovedni spia spankom spokojnych

    PU uplne podkopal svoju autoritu, a to /mozno/ pre jednu osobu ?!

    Skoda…

  • harp

    Administrator
    11. júna 2002 at 2:21 in reply to: Co vam chyba?

    Portal je naozaj v skusobnej prevadzke na moje naklady, zatial nema okrem mna stalych dopisovatelov. Tiez treba doladit niektore nedokonalosti. A pridat dalsie sluzby, taktiez sa pokusam nadviazat spolupracu s instituciami.

    Aj ked je portal v skusobnej prevadzke tesi sa mimoriadnej oblube, skoro bez reklamy.

    Chat sa tiez musi doladit a potom uvidime. Sparavi sa mu aj reklama a vlastne prepojenia z portalu. /za chat dakujem Big Biz-ovi/

    Zatial tolko.

  • harp

    Administrator
    8. júna 2002 at 4:33 in reply to: Co vam chyba?

    Skusobna verzia bezi na http://www.obnova.sk/chat

  • harp

    Administrator
    8. júna 2002 at 4:13 in reply to: Co vam chyba?

    coskoro sa pripravte na chat na obnove…
    vytvoril ho nas externy spolupracovnik BigBiz z Belgicka
    chat bude prepojeny s clankami a diskusiami, kazdy clanok a diskusia sa bude dat rozdiskutovat

    teste sa

    Admin

  • harp

    Administrator
    8. júna 2002 at 4:13 in reply to: Co vam chyba?

    coskoro sa pripravte na chat na obnove…
    vytvoril ho nas externy spolupracovnik BigBiz z Belgicka
    chat bude prepojeny s clankami a diskusiami, kazdy clanok a diskusia sa bude dat rozdiskutovat

    teste sa

    Admin

  • harp

    Member
    5. júna 2002 at 2:47 in reply to: spolupraca s NUP

    Mate podobny nazor, ci skusenost? Napiste o tom prave tu.

  • harp

    Administrator
    30. mája 2002 at 0:58 in reply to: Co vam chyba?

    Bol som nuteny pozastavit, rubriku cesi a slovaci pre malu navstevnost. Ak mate zaujem viest, opakujem produktivne viest svoju diskusnu rubriku, napiste to prave sem.

  • harp

    Member
    29. mája 2002 at 2:43 in reply to: Zahranicné materiály…

    Skludom mozete napisat o tychto materialoch clanok ak mate zaujem, poslite mi mail na harp@post.sk ja sa vam ozvem.

    Na obnove sa totiz v skusobnej prevadzke daju publikovat akekolvek reklamne clanky, za nejaku reklamu ci inu protihodnotu.

    A to plati pre vsetky reklamne clanky a bannery.

    Tak preco to neskusit, ponuknite mi nieco. Pripadne Vam mozem nieco upresnit ja.

  • harp

    Member
    29. mája 2002 at 2:18 in reply to: Z klastora supershopa vs. zodpovedni spia spankom spokojnych

    vcera som sa este dozvedel o tom ze tam boli teda tie ruske kasarne, zevraj aj nejaka skola alebo co?

    Fakt skoda bol to skvost, j ked mu chybala strecha a zatekalo do neho urcite sa s tym nieco dalo robit. V Banskej Stiavnici asi podobne vypada Hellov dom. A vklude tam stoji dalej, ale to su tam ludia ktorim na pamiatkach zalezi.

    A nechce sa mi verit ze by tato masivna stavba nepreckala este par rokov. Vsak to bolo ovela kvalitnejsie ako niektore zrucaniny, ktore sa zachranuju za kazdu cenu…

    Dost bolo mojho placu nieco este k tomu zozeniem, momentalne som v ZA, a tak sa mi zda ze niekto z PU tam dnes isiel.

    papa

  • harp

    Member
    28. mája 2002 at 2:23 in reply to: Zelezna cizma

    Pozrite do diskusneho fora Vseobecne diskusie…najdete tam zaujimavu diskusiu na temu: Z klastora supershopa vs. zodpovedny spia spankom spokojnych.

    Je tam o com pisat. Tak do toho.

  • harp

    Administrator
    28. mája 2002 at 2:13 in reply to: Tato stranka

    Pozrite do diskusneho fora Vseobecne diskusie…najdete tam zaujimavu diskusiu na temu: Z klastora supershopa vs. zodpovedny spia spankom spokojnych.

    Je tam o com pisat. Tak do toho.

  • harp

    Member
    28. mája 2002 at 2:12 in reply to: Zahranicné materiály…

    Pozrite do diskusneho fora Vseobecne diskusie…najdete tam zaujimavu diskusiu na temu: Z klastora supershopa vs. zodpovedny spia spankom spokojnych.

    Je tam o com pisat. Tak do toho.

  • harp

    Member
    28. mája 2002 at 2:09 in reply to: Z klastora supershopa vs. zodpovedni spia spankom spokojnych

    Pre pripadnych zaujemcov to ma moj sused natocene na VHS.

  • harp

    Member
    28. mája 2002 at 2:08 in reply to: Z klastora supershopa vs. zodpovedni spia spankom spokojnych

    Pekny prispevok. Tesi ma ze si toto niekto vsimol. Ruzomberok je moje rode mesto, a tiez som bol ohureny ked burali tuto stavbu. Bager na halde, sa pred nicim nezastavil, dokola behali deti so zvyskami, prekrasnej budovy.

    Vedel by niekto k tejto budove povedat viac? Ja som pocul ze tam boli kasarne….

  • harp

    Administrator
    17. mája 2002 at 0:06 in reply to: Programovanie v BATCHi …

    a co programovanie v Batchi? Na mysql som odpovedal.

Page 251 of 253