aktivita diskusia Hrady, zámky a kaštiele Aplikacia Google SketchUp 6 pre 3D modelovanie hradov a zamk

Tagged: 

  • Aplikacia Google SketchUp 6 pre 3D modelovanie hradov a zamk

    Posted by zavinac on 16. júna 2010 at 16:33

    Hradologovia, zamkologovia a podobne postihnuti :wink:
    Rad by som Vam dal do pozornosti pomerne jednoduchu aplikaciu Google SketchUp 6 fungujucu na platforme Google Earth (ktoru urcite vacsina z vas aspon obcas pouziva)
    V tejto aplikacii sa da pomerne jednoducho vymodelovat akykolvek hrad a zamok aj s hypotetickymi variantami zastresenia a podobne.
    Niektore z existujucich hradov a zamkov ale aj “obycajnych” budov na Slovesku su uz aktivnymi jedincami viritualne vybudovane.
    V Google Earth uz existuje pomerne verny 3D model Stareho a Noveho Zamku v Banskej Stiavnici, ale aj kostol Sv. Kataríny a radnice v tomto meste, z iných spomeniem Gotickú katedrálu v Hronskom Benadiku .
    Myslim ze tí z Vás ktorí sú nadaní vytvarnym a priestorovym myslenim tuto aplikaciu zakratko zvladnu…

    PS: S otázkami okolo fungovania tejto aplikácie sa na mna neobracajte, sam som ju pre seba objavil pred mesiacom, zatial sa iba hram, a nemam ambiciu modelovat hrady, skor zaujimave stavby v mojom okoli….Ale som len uplny zaciatocnik :oops:
    Pozdravuje Zavinac

    zavinac odpovedal 13 years, 9 months ago 1 Člen · 1 Odpoveď
  • 1 Odpoveď

Log in to reply.

Začiatok diskusie
0 of 0 odpovede/odpovedí June 2018
Súčasnosť