aktivita " diskusia " Starožitnosti a zbierky " Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

Označené: 

 • Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

   kvinti aktualizované pred 5 rokov, 8 mesiacov 4 Členovia · 5 Príspevkov
 • harp

  Administrátor
  1. februára 2009 o 14:38

  Pred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na http://www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na http://www.obnova.sk/help Tam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety. Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora. Rubrika “Starozitnosti a zbierky” – Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi. Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: “TRŽNICAhttp://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=cca518cec9a3cc0753fed13d5deb6622 a nezabudnite si prečítať pravidlá. Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvo Ziadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy “REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE“. Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na http://www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.) Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora. Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte “pravidla pouzivania”.: http://www.obnova.sk/obsah41.html Upravy pravidiel: 1/ 1.2.2008 – harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel) temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny grafickyPred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na http://www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na http://www.obnova.sk/help

  Tam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety.

  Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora.

  Rubrika “Starozitnosti a zbierky” – Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi.

  Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: “TRŽNICA
  http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=cca518cec9a3cc0753fed13d5deb6622
  a nezabudnite si prečítať pravidlá.

  Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvo

  Ziadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy “REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE“.

  Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na http://www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.)

  Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora.

  Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte “pravidla pouzivania”.:
  http://www.obnova.sk/obsah41.html

  Upravy pravidiel:
  1/ 1.2.2008 – harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel)

  temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny graficky

  aktivita

 • harp

  Administrátor
  1. februára 2009 o 14:44

  Vase pripomienky ku pravidlam vkladajte smelo ako novy prispevok. Ak budu rozumne a k veci budu zapracovane.

 • krokodyl

  člen
  26. júla 2010 o 15:05

  Mám staršie hodinky DOXA č. 4791158, a chcel by som ich predať a neviem že za čo, chcel by som sa poradiť s niekým kto by mi mohol pomôcť s týmto problémom. Moja e-mailová adresa je : sokos@centrum.sk.Čakám skorú odpoveď, vopred ďakujem.

 • jojokaka1

  člen
  8. júna 2015 o 17:02

  Dobrý deň.

  Podľa Trestného zákona a EU ochrany kultúrnych pamiatok som už aj ja starožitnosť, na základe dat. narodenia. Bol som detektorista, hľadal som hlavne mince, ale som nachádzal kopytá a klince, aj to ma potešilo. Potom po “novom zákone o Ochrane arch. nál.” som detektor kovov GARRET GTI 2500 zabalil a chcel predať, vtedy ešte cez AUKRO.SK, no nepredal. Následne mi ho ukradli aj s náradím z dielne. Utrel som si hubu, lebo poisťovňa mi z 1600.- € škoda vyplatila 292.- €.

       Teraz hľadám poklady v potoku, ryžujem, som spokojný, a zároveň hľadám poklady na povalách a pod. a doma.

       Aj som niečo našiel, dal som to podľa vašich pravidiel na vašu stránku, a nič. Nikto sa k mojim veciam nevyjadruje, s… na mňa. Ja som stará škola, treba neaké prískočné, alebo čo?

   

  jojokaka1 

 • kvinti

  člen
  30. júna 2015 o 15:19

  Prosim,ma tento obraz hodnotu? Autora nikde nevidim podpisaneho ,neviem ani povod obrazu-je to dedicstvo.Dakujem za kazdu radu,pomoc.

  foto foto foto foto

Prihláste sa, aby ste mohli odpovedať.

Pôvodný príspevok
0 of 0 príspevkov June 2018
Teraz