Stretnutia s historickou Bratislavou

14.05.2006 |

Bratislavské kultúrne a informačné stredisko v spolupráci s Mestským múzeom, Bioskopom a Slovenským filmovým ústavom pozýva na Stretnutia s historickou Bratislavou.

Na Nádvorí Starej radnice v Bratislave sa 14. mája 2006 od 15.00 h. môžete stretnúť s tajuplnou Bratislavou prostredníctvom projekcie dokumentárnych filmov.

Zábavno-tvorivé popoludnie pre rodiny s deťmi prežijete v spoločnosti komediantov, kúzelníkov, tanečníkov, výtvarníkov, nazriete do čarovného sveta rozprávky Hľadáme kráľovnú aj kráľa, oživíte niektoré postavičky z príbehov o starej Bratislave, poodhalíte tajomstvo minulosti dávno stratených uličiek pomocou výtvarných hier. Súčasťou podujatia bude obrazová zbierka filmov z domácich archívov, historických fotografií, pohľadníc, obrázkov a dokumentov o významných návštevách nášho mesta.

Predpredaj vstupeniek:
BKIS
Klobúčnícka 2
Bratislava
02/ 5935 6650, 02/ 16 186 a polhodinu v pokladni na Nádvorí Starej radnice

Zdroj: www.changenet.sk

[mailpoet_form id="1"]

Súvisiace články

Opravia Starú radnicu a Aponyiho palác

BRATISLAVA 23. augusta (SITA) – S rekonštrukčnými prácami na budovách Starej radnice a Aponyiho paláca v Bratislave začne mestská organizácia Paming najskôr v druhej polovici budúceho roku. Agentúru SITA o tom informovala vedúca inžinierskych činností Pamingu Zdenka Turzíková. “Opraviť by sa mala strecha Starej radnice zo strany Hlavného námestia a fasády vo vnútri radničného námestia,” povedala Turzíková.

Výstava v Mestskom múzeu v Bratislave

Hnutie Spoločenstvo a oslobodenie (Comunione e liberazione) na Slovensku a Mestské múzeum v Bratislave pozývajú na výstavu Z Jeruzalema ku všetkým národom, Svedectvá o počiatkoch kresťanstva do Mestského múzea Bratislava na Primaciálnom paláci (budova Starej radnice) v Bratislave, ktorá bude sprístupnená pre slovenskú verejnosť od 4. októbra do 7. novembra 2005.