zdroje na obnovu tradicneho domu?

 • janko

  člen
  27. apríla 2009 o 19:15

  čo viem dakto bral od ekopolisu ale to zrejme žiadatelom je daka neziskovka. potom nadacia spp http://www.nadaciaspp.sk/index.php?sid=106&lang=sk#top
  atd.

  možno je inšpirácia v tomto prispevku
  http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27210&sid=b1f73c8379f976da11ca881277b56e97
  kde postavili ekologické kultúrne centrum dobrovolníci, nadšenci, sympatizanti, peniaze alebo materiál prišli od sponzorov a darcov 2% z daní

  čiže tý ktorý budú chodiť do vášho kultúrneho centra sa môžu už teraz zapojiť do jeho existencie a prispôsobiť ho svojim požiadavkám.

  najdôležitejšie je ked máš sama ešte málo vnutornej (a teda aj vonkajšiej) energie na ten zámer aby si sa spojila s ďalšími a v tom nadšení sa to určite podarí. Každý príde s nejakým nápadom s nejakou možnosťou ako by sa kde mohlo niečo zohanť lacnejšie, ten má známeho toho a ten zas toho.

  čo keby si to popísala jestv stav, tvoju predstavu, zamerala, nakreslila podorys, nafotila a umiestnila na toto forum ako prispevok. a každý nech ti dá nejaké návrhy čo by sa ako mohlo spraviť aby to bolo lacné a vhodné. Zároveň si tým všetko premyslíš a pripravíš podklady, osnovu pre prípadnú žiadosť o nejaký grant alebo ako projekt ktorým oslovíš prípadných sponzorov ako nejaké automobilky, korporácie, alebo nejaké večšie firmy v okolí aby si vybudovali ešte lepšie vzťahy s verejnosťou. No a postupne by sa ako budeme doplňať nápady sa bude upravovať znižovať investícia a ak sa to naplní nejakými zaujímavými technológiami tak získaš sympatizantov ktorý by radi sa pridali do takej nejakej komunity aj počas realizácie.

 • jassienka

  člen
  27. apríla 2009 o 11:16

  Zdravim,

  chcem sa opytat, ci by ste mi nevedeli poradit, kde sa daju ziskat dake tie peniazky na obnovu tradicneho domceka. Jeden taky by sme mali v zalohe a chceli by sme ho zrekonstruovat s cielom vytvorit v nom kulturne centrum. Ak by ste mali nejake typy na nadacie, projekty, granty…budem velmi rada. Dakujem pekne.

  Katarina

Prezeranie 1 - 2 z 2 príspevkov

Prihláste sa, aby ste mohli odpovedať.

Pôvodný príspevok
0 of 0 príspevkov June 2018
Teraz