Roundhouse

 • janko

  člen
  17. novembra 2008 o 23:46

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1056637/Lost-middle-class-tribes-secret-eco-village-Wales-spotted-aerial-photograph-taken-plane.html

  Horúca novinka z gazety Dailymail. Volne a stručne prekladám.
  Pri leteckom preletu si pilot lietadla všimol oslnivé lesknutie (išlo o slnečné odrazy z fotovoltaických panelov ) v zóne kde nie sú žiadne obydlia. Uvedenú skutočnosť okamžite hlásil na miestnu políciu a stavebný úrad aby prešetrila skutočnosť či sa nejedná o čiernu stavbu alebo niečo podobné. Polícia s pomocou služobných pátracích psov niekoľko dní prečesávala inkriminované územie až objavila obydie podobajúce sa na hobitinec. Avšak jeho obyvateľa sa nepodarilo zaistiť keďže územie bolo popretkávané spletitou sieťou podzemných tunelou a sýpok so zásobami sušených rajčín, fazulí a arašidov. Nakoniec požiadali o pomoc miestny polovnícky zbor tzv. SWAT jednotku ktorá pomocou špeciálne vycvičených psov duričov určených na hrabanie v norách zaistila inkriminovaného občana. Po zistení totožnosti sa jednalo o známeho Walkera Teksaského randžera. Po oboznámení miestneho stavebného úradu bola nasadená skupina buldozérov ktorý dané územie niekoľkokrát rozorali a zarovnali. Walkera odsúdily za ekstrémizmus, daňové úniky a znečisťovanie životného prostredia na 10rokov do špeciálnej podzemnej väznice Texas Katakombs určenej iba pre radikálnych extrémistov. Zvyšok dezorientovanej a vystrašenej rodiny Walkera Teksaský ranžer bola porozvážaná a rozohnaná policajnými autami po celom kontinente Ameriky aby sa definitívne rozložila táto nebezpečná a extrémistická skupina.

  Ďalšie podobné extrémistické skupiny
  http://thatroundhouse.info/
  http://small-scale.net/yearofmud/
  http://www.flickr.com/photos/smallape/with/2953596870/

  Manuál mladého extrémistu je možné kúpiť tu:
  http://www.amazon.com/Building-Impact-Roundhouse-Simple-Living/dp/1856230198
  Sám vlastním jeden kus daného samizdatu v tlačenej forme ale vzhľadom na dosť buričské myšlienky doporučujem túto knihu prechovávam iba na tajnom mieste.

Prezeranie 1 z 1 príspevkov

Prihláste sa, aby ste mohli odpovedať.

Pôvodný príspevok
0 of 0 príspevkov June 2018
Teraz