Letná akadémia II. ročník – Kresba a maľba

Špania Dolina 20-27.VIII. 2006
Záujmová umelecká činnosť pre dospelých v odbore výtvarná výchova- kresba, maľba.

Letná škola maľby a kresby sa uskutoční v prekrásnej lokality „Špania Dollina“. Zúčastniť sa môže každý, kto má chuť sa učiť kresliť a maľovať, pod pedagogickým vedením akademických maliarov. Program, výuka, je zameraná na architektúru, krajinu, figurálnu kresbu, maľbu /akt/.


spania dolinaDenne 9 hodín.

Ubytovanie a strava je zabezpečená /Klopačka/.

Celková cena za ubytovanie a stravu /plná penzia/ a výuku je 7600.- Sk.

Presné informácie sa dozviete na mob. 0903 511 287

[mailpoet_form id="1"]

Súvisiace články

O slovenskej maľbe v novej knihe Geržovej

Slovenskú maľbu za posledných 60 rokov mapuje najnovšia kniha Jany Geržovej “Rozhovory o maľbe. Pohľad na slovenskú maľbu prostredníctvom orálnej histórie”. Slávnostne ju predstavia v piatok 22. októbra 2010 o 18:00 v Galérii Medium na Hviezdoslavovom námestí 18 v Bratislave. Krst sa uskutoční v rámci ukončenia česko-slovenského sympózia Maľba v kontextoch, kontexty maľby. Krstnými otcami knihy budú oponenti publikácie Juraj Mojžiš a Gábor Hushegyi a tiež básnik, esejista, textár a prekladateľ Ján Štrasser.

Odpovede

  1. Letná akadémia II. ročník – Kresba a maľba

    2066 Komentar k clanku z predosleho systemu Obnova.sk: 2006-08-31 09:23:49 to je super ze nieco take robite ale mohli by ste to spravit aj pre deti-tinedzerov pretoze aj medzi nami je vela takych deti co sa chcu ucit lepsie skicovat mat presnejsie kresby a vyraznejsiu malbu.som taka aj ja.velmi by som chcela ist na umelecku skolu-strednu ale potrebovala by som aby ma niekto doucal.aj ked chodim na zs umelecku myslim ze to nestaci… bolo by super spravit nieco take aj pre deti…

Comments are closed.