zdroje na obnovu tradicneho domu?

2 posts / nové (0)
Posledne poslané
Obrázok používateľa jassienka
Offline
zdroje na obnovu tradicneho domu?

Zdravim,

chcem sa opytat, ci by ste mi nevedeli poradit, kde sa daju ziskat dake tie peniazky na obnovu tradicneho domceka. Jeden taky by sme mali v zalohe a chceli by sme ho zrekonstruovat s cielom vytvorit v nom kulturne centrum. Ak by ste mali nejake typy na nadacie, projekty, granty...budem velmi rada. Dakujem pekne.

Katarina

Obrázok používateľa janko
Offline

čo viem dakto bral od ekopolisu ale to zrejme žiadatelom je daka neziskovka. potom nadacia spp http://www.nadaciaspp.sk/index.php?sid=106&lang=sk#top
atd.

možno je inšpirácia v tomto prispevku
http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27210&sid=...
kde postavili ekologické kultúrne centrum dobrovolníci, nadšenci, sympatizanti, peniaze alebo materiál prišli od sponzorov a darcov 2% z daní

čiže tý ktorý budú chodiť do vášho kultúrneho centra sa môžu už teraz zapojiť do jeho existencie a prispôsobiť ho svojim požiadavkám.

najdôležitejšie je ked máš sama ešte málo vnutornej (a teda aj vonkajšiej) energie na ten zámer aby si sa spojila s ďalšími a v tom nadšení sa to určite podarí. Každý príde s nejakým nápadom s nejakou možnosťou ako by sa kde mohlo niečo zohanť lacnejšie, ten má známeho toho a ten zas toho.

čo keby si to popísala jestv stav, tvoju predstavu, zamerala, nakreslila podorys, nafotila a umiestnila na toto forum ako prispevok. a každý nech ti dá nejaké návrhy čo by sa ako mohlo spraviť aby to bolo lacné a vhodné. Zároveň si tým všetko premyslíš a pripravíš podklady, osnovu pre prípadnú žiadosť o nejaký grant alebo ako projekt ktorým oslovíš prípadných sponzorov ako nejaké automobilky, korporácie, alebo nejaké večšie firmy v okolí aby si vybudovali ešte lepšie vzťahy s verejnosťou. No a postupne by sa ako budeme doplňať nápady sa bude upravovať znižovať investícia a ak sa to naplní nejakými zaujímavými technológiami tak získaš sympatizantov ktorý by radi sa pridali do takej nejakej komunity aj počas realizácie.

Voľby prehliadania komentárov

.

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.