Vtip dna

249 posts / nové (0)
Posledne poslané
Obrázok používateľa jupiter
Offline
Vtip dna

Prave som ho dostal a nedalo mi sa s nim nepodelit :lol:

Vývoj nelze zastavit, aneb takhle se to nějak stalo : Muž objevil ZBRANĚ a vynalezl LOV. Žena objevila LOV a vynalezla KOŽICHY. Muž objevil BARVY a vynalezl MALOVÁNÍ. Žena objevila MALOVÁNÍ a vynalezla MAKE-UP. Muž objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI. Žena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY. Muž objevil HRY a vynalezl KARTY. Žena objevila KARTY a vynalezla ČARODĚJNICTVÍ. Muž objevil ZEMĚDĚLSTVÍ a vynalezl JÍDLO. Žena objevila JÍDLO a vynalezla DIETU. Muž objevil PŘÁTELSTVÍ a vynalezl LÁSKU. Žena objevila LÁSKU a vynalezla MANŽELSTVÍ. Muž objevil ŽENU a vynalezl SEX. Žena objevila SEX a vynalezla MIGRÉNU. Muž objevil OBCHODOVÁNÍ a vynalezl PENÍZE. Žena objevila PENÍZE a tehdy se to všechno posralo!!!

Obrázok používateľa harp
Offline

---

__________________

Pracujem aj pre www.obnova.eu // www.lanovefarby.sk

proanti.jpg proanti.jpg
Obrázok používateľa harp
Offline

...

ihla.jpg ihla.jpg
Obrázok používateľa harp
Offline

Inspirujuce

bey17znimaaanh_.jpg bey17znimaaanh_.jpg
Obrázok používateľa harp
Offline

Papiernicky

typo.png typo.png
Obrázok používateľa pipo
Offline

Všetko tu uz bolo.

 

Čo je história

Učbár: Povedz mi, charissime, čo je história?
Žiak: Mala by byť sprítomnením minulosti, vlastne však je kumštom zakryť pravdu.

 

Jonáš Záborský zo Záboria, 1812-1876

Obrázok používateľa Porsena
Offline

:D :D :D

Dobrovoľne sa priznávam, že som ten vtip poňal len veľmi zľahka, ale priateľ gúgeľ mi zase raz pomohol a pri pátraní po hlbšom zmysle som sa dobre pobavil :P.

Viem že vysvetľovanie vtipu kazí humor, ale neviem odolať. Našiel som skvelú definíciu Ad Eminem, aj keď ju asi mnohí poznajú:

 

Subtypes of Ad hominem:

Ad Eminem

Rapper Eminem, who pioneered the freestyle rap battle, uses a variation of Ad Hominem extensively. Ad Eminem is characterized by the delivery of biting insults in the form of rhyming couplets with a trademark nasally pitch. The rapacity with which Eminem's character befuddles Papa Doc in the movie 8 Mile, epitomizes his style.

:D :D :D

Obrázok používateľa harp
Offline

diskutuju dvaja diskuteri, az sa jeden zastavi:
- ale kolega, snad sa neznizite k Ad Eminem..
druhy na to:
- ale prosim vas, ved to je len Hod Miminem!

Obrázok používateľa harp
Offline

V Polsku v dobách tuhého socialismu si jeden docent matematiky spočítal, že dělník v loděnici vydělá 3× více než on. Tak si řekl jebat to, poškrtal tituly před a za jménem a šel do fabriky. Ve fabrice se mu samozřejmě dařilo, moc se nepřetrh a dostával 3× víc než na škole. Pak fabrika představila večerní školu pro dělníky, a že kdo tam bude chodit, dostane přidáno. Tak se tam docent napsal a začal chodit. Hned první hodinu, mrd ho, matematika. Obtížnost jako v prvním ročníku na střední, takže docent jen tak pospává a nedává pozor. Všimne si ho učitel, vyvolá k tabuli a dá mu spočítat obsah kruhu. Docent začne psát, ale za boha si nemůže vzpomenout na vzorec pro obsah kruhu, takže se to rozhodne odvodit. Napíše si převod do polárních souřadnic, pak to integruje a vyjde mu -πr2, tak tam stojí a přemýšlí, kde se tam vzalo to mínus. A z poslední řady někdo zašeptá: "Otoč interval integrace."

Obrázok používateľa Zavináč
Offline

Aľe šak som nebul včera až taky spity!!
- HEEEEJ ? ....Šmaril ši mojho škrečka na žem a zreval "PIKAČU" vyberam sebe tebe! Potom ši zaľiz do skrini a hodzinu ši vriskal, že vchod do NARNII neidze. Potom ši reval na muj motor "OPTYMUS" ja znam, že to ty! PRETRANSFORMUJ ŠE! ... Zvyšok noci ši vypuščal bazen s tym, že hľedaš NEMA, a kedz ši še vracal domu obejmul ši bezdomovca z vriskotom: Dumbledore ty ši živi !!! ..... a kedz ši prišol ku vlastnej žene, ta ši jej chcel silu mocu z paľca obručku zobrac zo slovami: "FRODO TEN PERSCEŇ MUŠIME ZNIČIC!!!!

Obrázok používateľa antiK
Offline

archeo wc

__________________

http://hradbysamoty.org/

... ...
Obrázok používateľa antiK
Offline

"Cyrilo-metodské oslavy budú v Komárne v predstihu
NITRA 18. júna (SITA) - Oslavy 1 150. výročia príchodu svätých Cyrila a Metoda na naše územie budú v Komárne v predstihu. Obyvatelia jubileum oslávia trojdňovým podujatím od 21. do 23. júna. Na sviatok svätých Cyrila a Metoda 5. júla položia matičiari s kňazom veniec k soche vierozvestcov, iné podujatia sa v ten deň konať nebudú. „Polícia nám neodporúčala robiť pri soche žiadnu veľkú akciu, keďže na okružnej križovatke pri soche sa spájajú dve cesty a museli by sme požiadať o zastavenie dopravy,“ povedal pre agentúru SITA predseda Miestneho odboru Matice slovenskej v Komárne Jozef Černek. Ďalším dôvodom je obava z toho, že socha by sa mohla stať terčom výtržníkov s cieľom podnecovania národnostných vášní, ako sa to stalo už v minulosti.
Oslavy sa začnú v piatok 21. júna ekumenickou slávnosťou v Kostole svätého Ondreja, pokračovať budú koncertom v amfiteátri Dôstojníckeho pavilónu. Na sobotu organizátori pripravili Deň otvorených dverí v Kostole pravoslávnej cirkvi Presvätej Bohorodičky. V Dome Matice slovenskej Komárno zahrá muzikál Snehulienka dramatický krúžok Miestneho odboru Matice slovenskej v Nesvadoch. Predstaví sa aj detský súbor Rebelíčkovia, ktorý vznikol pri komárňanskej Matici. V nedeľu je na programe svätá omša za účasti komorného komárňanského orchestra, ktorú bude celebrovať biskup Ján Orosch. Trojdňové podujatie vyvrcholí rodinným piknikom v Anglia parku, kde budú atrakcie pre deti, animátori a viac ako 1 000 porcií gulášu."

Tým matičiarom to už dobre v tých dutých hlavách.... :D 
Tak najprv vyberú v Komárne (ano, presne v tom Komárne cez ktoré údajne vstúpili na naše územie svätí bratia, aj keď je to len mýtus jak hrom) miesto pre súsošie priamo na najväčšom kruháči v meste a teraz tam idú klásť vence. Myslím, že ten policajt im iba zaobalene vysvetlil, že by ich na tom kruháči mohlo napríklad zraziť nejaké náhodne okoloidúce veľké auto :D

PS: nefunguje tu úprava textu, preto je to všetko hrubým písmom...a to nie je vtip ;)

Obrázok používateľa asomtam
Offline

babuška a jej tvorna

311893_256483861065952_881445302_n.jpg 311893_256483861065952_881445302_n.jpg
Obrázok používateľa benjo
Offline

Kdepak soudruzi z NDR udělali chybu? ( lokalita nie je potrebna, ale je to u nas )

p1030403.jpg p1030403.jpg
Obrázok používateľa antiK
Offline

A ešte jeden...

... ...
Obrázok používateľa antiK
Offline

Nič sa nebojte, hneď ako príde anestéziológ začneme s operáciou.

... ...
Obrázok používateľa asomtam
Offline

Vedci objavili skutočný pôvod starých Slovákov,

Záhadná tabuľka
Pravdepodobne sa jedná o prepis podstatne staršieho textu. Ukážka v egyptských hieroglyfoch a sumerskom klinovom písme však začína slovami „my, ktorí sme prišli z veľkých stepí, my, ktorí vieme stavať a búrať, my seba nazývame praví ľudia, Slaueniši“.

"My, ktorí sem prišli z podhorí Karpát, sme schopní postaviť a zničiť, sa nazývajú praví ľudia Rousinisi

http://getsko-p.livejournal.com/

 


 

stele_of_vultures_detail_02.jpg stele_of_vultures_detail_02.jpg
Obrázok používateľa bobrik
Offline

Ostatny prejav sudruha Gustava Husaka o perspektivach vyvoja československej spoločnosti v blizkej buducnosti.


Obrázok používateľa bobrik
Offline

Karikaturista Hirluf Bidstrup asi podcenil des opakujúcej sa histórie.

H.B. H.B.
Obrázok používateľa bobrik
Offline

Teorie Pekla

Toto je skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak "hluboká", že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu.

Bonusová otázka:
Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické (absorbuje teplo)?

Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován) nebo nějakou variantu. Jeden student ale napsal toto:

 

Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase. Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše
která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše. Pro představu, kolik duší přichází do pekla, se podívejme na jednotlivá náboženství v dnešním světě.
Věšina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve, přijde do pekla.
Od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla.
Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat, že počet duší v pekle exponenciálně roste. Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší. To nám dává dvě možnosti:

1) Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne.

2)Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota a tlak budou klesat, až peklo zmrzne.

Která z možností je správná?

Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože".

 

Tento student jako jediný dostal 10 bodů.

... ...
Obrázok používateľa uskalienka
Offline

Ako lepšie pochopiť marketing - jednoduchá definícia pojmov z marketingu

Všimneš si fantastickú ženu na párty. Pristúpiš k nej a povieš:  ja som
perfektný v posteli"
to je direct marketing.

Všimneš si fantastickú ženu na párty. Pristúpiš k nej, vypýtaš si jej   

telefónne číslo. Na druhý deň jej zavoláš a povieš: "Som 

perfektný v posteli"
to je telemarketing.

Si s kamošmi na párty a všimneš si fantastickú ženu. Jeden z
tvojich kamošov k nej pristúpi, ukáže na teba a povie: "On je
perfektný v posteli"
to je reklama.
Sadneš si do auta, pomaly krúžiš v meste a všetkým okoloidúcim zakričíš: 

"Som perfektný v posteli."
to je spam.

Všimneš si fantastickú ženu na párty. Postavíš sa, 

skontroluješ či tvoje sako a kravata sú ok, dáme otvoríš dvere,

zdvihneš jej tašku, ktorá jej vypadla z rúk, navrhneš jej odvoz

domov tvojim autom a vtipným tónom naznačíš: "Mimochodom, som 

perfektný aj v posteli"
to je Public Relations - (PR).

A  teraz to najdôležitejšie. Všimneš si fantastickú ženu na
párty. Pristúpi   k tebe a povie ti: "Počula som, že si

perfektný v posteli"

to je Brand Recognition - spoznanie značky

Keď ti dotyčná po milovaní povie: "Ty si fakt

perfektný v posteli"

to je spokojnosť zákazníka.

A keď sa stane tvojou manželkou...
to je vernosť značke.

__________________

Kto celým srdcom miluje svoj národ (seba), nemá ani zrnko nenávisti k iným národom (ľuďom).

Obrázok používateľa bobrik
Offline

Psychopat napustil peniaze jedom a daroval ich detským domovom.

Následky boli fatálne.

Zomrelo 20 poslancov, 2 starostovia a jeden minister.

K.H. K.H.
Obrázok používateľa asomtam
Offline

V roku 1958 bolo v Roháči aj toto: 

008.jpg 008.jpg
Obrázok používateľa asomtam
Offline

Bankomatová mafia? Nie, banko-matová mágia Penty, ...ody na poslednú šičku čo opustila Ozetu. idišla šiť nevedno kam.

Obrázok používateľa asomtam
Offline

Bankomatová mafia? Nie, banko-matová mágia Penty, ...ody na poslednú šičku čo opostila Ozetu. idišla šiť nevedno kam.

Obrázok používateľa asomtam
Offline

posledná šička opustila OZETU

Obrázok používateľa antiK
Offline

Návrh novej, nábožensky aj politicky korektnej euromince.

... ...
Obrázok používateľa bobrik
Offline

Tak to konci ked ludom nestaci Sejkspír.

vztahy.jpg vztahy.jpg
Obrázok používateľa asomtam
Offline

Mne sa to javí na kvalitný průjem z STV.  Alebo ide o štvrtý kanál?

Obrázok používateľa bobrik
Offline

Televízne digitálne pozemské vysielanie.

Výhody

kvalitný obraz aj na miestach, kde má analógový signál šum a kde je citlivý na odraz,

stabilná kvalita obrazu a zvuku,

kvalita nie je ovplyvnená počasím,

viac programov v jednom kanáli,

lacnejší a dostupnejší oproti káblovému a satelitnému príjmu,

nenáročné pripojenie....

 

...dobrú zábavu ...dobrú zábavu
Obrázok používateľa bobrik
Offline

No, už bolo načase...

image001.jpg image001.jpg

Voľby prehliadania komentárov

.

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.