Gumonka

1 post / nové (0)
Obrázok používateľa harp
Offline
Gumonka

Gumonka: rozhoduje sa o pokute Napriek tomu, že stavebný úrad rozhodne o pokute, investor nakoniec nemusí zaplatiť nič. Stalo sa to aj v prípade búrania Kabla. RUŽINOV. Za zbúranie lisovne Gumonky môže dostať investor najviac dva milióny korún (66 387,84 eura). Potvrdil to hovorca miestneho úradu Ružinov Maroš Smolec. „Začalo sa konanie o pokute,“ povedal. Miestny úrad už mal stretnutie s jedným z majiteľov, firmou Internationale. Majitelia areálu sú traja – Internationale, Hotel Tatra a Koruna Invest. „Hovoria, že búranie je v súlade so zákonom a že lisovňa bola v havarijnom stave,“ hovorí Smo­­­­lec. To podľa konateľa spoločnosti Koruna Invest Gustáva Lacu potvrdil statik. Stavebný úrad tiež informoval, že investor požiadal vo štvrtok, tesne pred začatím samotného búrania, o vydanie ústneho súhlasu. Zákon to povoľuje, ak ide o mimoriadne prípady. Smolec hovorí, že povolenie – ani ústne, nevydali. zdroj: http://bratislava.sme.sk/c/4059382/gumonka-rozhoduje-sa-o-pokute.htmlGum... rozhoduje sa o pokute

Napriek tomu, že stavebný úrad rozhodne o pokute, investor nakoniec nemusí zaplatiť nič. Stalo sa to aj v prípade búrania Kabla.

RUŽINOV. Za zbúranie lisovne Gumonky môže dostať investor najviac dva milióny korún (66 387,84 eura). Potvrdil to hovorca miestneho úradu Ružinov Maroš Smolec. „Začalo sa konanie o pokute,“ povedal.

Miestny úrad už mal stretnutie s jedným z majiteľov, firmou Internationale. Majitelia areálu sú traja – Internationale, Hotel Tatra a Koruna Invest.

„Hovoria, že búranie je v súlade so zákonom a že lisovňa bola v havarijnom stave,“ hovorí Smo­­­­lec. To podľa konateľa spoločnosti Koruna Invest Gustáva Lacu potvrdil statik.

Stavebný úrad tiež informoval, že investor požiadal vo štvrtok, tesne pred začatím samotného búrania, o vydanie ústneho súhlasu. Zákon to povoľuje, ak ide o mimoriadne prípady. Smolec hovorí, že povolenie – ani ústne, nevydali.

zdroj: http://bratislava.sme.sk/c/4059382/gumonka-rozhoduje-sa-o-pokute.html

__________________

Pracujem aj pre www.obnova.eu // www.cervotoc.sk // www.lanovefarby.sk

Gumonka

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.