Branč - Tiež oprava hradu!

3 posts / nové (0)
Posledne poslané
Obrázok používateľa strombus72
Offline
Branč - Tiež oprava hradu!

Tak, toto je odpoveď na "snahy o profesionálne konzervovanie " hradných múrov! Mienku si urobte sami(y). http://www.podbranc.sk/zrucanina.htm http://www.podbranc.sk/obr/g_rekonstrukcia09/index.htm Ja len škodoradostne a z nemalou dávkou hrdosti: Zlatí AMATÉRI! K "spokojnosti" spomínaných pánov (co do kontroly ,strany hradologické,též stran ostatních, co do interesú památky též- nebohé) nebudem sa " vyňadrovaťi ".( Byť nemálo zosmutněn!)Tak, toto je odpoveď na "snahy o profesionálne konzervovanie " hradných múrov! Mienku si urobte sami(y).http://www.podbranc.sk/zrucanina.htmhttp://www.podbranc.sk/obr/g_rekonstrukcia09/index.htmJa len škodoradostne a z nemalou dávkou hrdosti: Zlatí AMATÉRI!

K "spokojnosti" spomínaných pánov (co do kontroly ,strany hradologické,též stran ostatních, co do interesú památky též- nebohé)

nebudem sa " vyňadrovaťi ".( Byť nemálo zosmutněn!)

Branč - Tiež oprava hradu!
Obrázok používateľa strombus72
Offline

Zdá sa že v "započatom diele" sa bude úspešne pokračovať ! Ak zhotoviteľom bude tá istá firma , tak zbohom rodina a daľší hrad v pr***i.

http://www.mojeslovensko.sk/hrad-branc-ciastocne-obnovia

Obrázok používateľa Stratus
Offline

Tak toto je fakt pecka na Branci ..... tato veta ma dostala najviac... :D

Dňa 3.7.2009 bol uskutočnený štátny pamiatkový dohľad, ktorý konštatoval: "Dosiaľ vykonané murovacie práce zodpovedajú požiadavkám Krajského pamiatkového úradu a statika Ing. Kohúta."

Voľby prehliadania komentárov

.

Branč hrad

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.