Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

5 posts / nové (0)
Posledne poslané
Obrázok používateľa harp
Offline
Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

Pred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na www.obnova.sk/help Tam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety. Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora. Rubrika "Starozitnosti a zbierky" - Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi. Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: "TRŽNICA" http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=... a nezabudnite si prečítať pravidlá. Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvo Ziadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy "REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE". Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.) Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora. Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte "pravidla pouzivania".: http://www.obnova.sk/obsah41.html Upravy pravidiel: 1/ 1.2.2008 - harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel) temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny grafickyPred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na www.obnova.sk/helpTam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety.Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora.Rubrika "Starozitnosti a zbierky" - Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi.Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: "TRŽNICA"

http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=...

a nezabudnite si prečítať pravidlá.Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvoZiadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy "REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE".Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.)Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora.Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte "pravidla pouzivania".:

http://www.obnova.sk/obsah41.htmlUpravy pravidiel:

1/ 1.2.2008 - harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel)temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny graficky

__________________

Pracujem aj pre www.obnova.eu // www.cervotoc.sk // www.lanovefarby.sk

Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)
Obrázok používateľa kvinti
Offline

Prosim,ma tento obraz hodnotu? Autora nikde nevidim podpisaneho ,neviem ani povod obrazu-je to dedicstvo.Dakujem za kazdu radu,pomoc.

img_20150630_145010.jpg img_20150630_145010.jpg img_20150630_145204.jpg img_20150630_145204.jpg img_20150630_145248.jpg img_20150630_145248.jpg img_20150630_145011.jpg img_20150630_145011.jpg
Obrázok používateľa jojokaka1
Offline

Dobrý deň.

Podľa Trestného zákona a EU ochrany kultúrnych pamiatok som už aj ja starožitnosť, na základe dat. narodenia. Bol som detektorista, hľadal som hlavne mince, ale som nachádzal kopytá a klince, aj to ma potešilo. Potom po "novom zákone o Ochrane arch. nál." som detektor kovov GARRET GTI 2500 zabalil a chcel predať, vtedy ešte cez AUKRO.SK, no nepredal. Následne mi ho ukradli aj s náradím z dielne. Utrel som si hubu, lebo poisťovňa mi z 1600.- € škoda vyplatila 292.- €.

     Teraz hľadám poklady v potoku, ryžujem, som spokojný, a zároveň hľadám poklady na povalách a pod. a doma.

     Aj som niečo našiel, dal som to podľa vašich pravidiel na vašu stránku, a nič. Nikto sa k mojim veciam nevyjadruje, s... na mňa. Ja som stará škola, treba neaké prískočné, alebo čo?

 

jojokaka1 

Obrázok používateľa harp
Offline

Vase pripomienky ku pravidlam vkladajte smelo ako novy prispevok. Ak budu rozumne a k veci budu zapracovane.

Obrázok používateľa krokodyl
Offline

Mám staršie hodinky DOXA č. 4791158, a chcel by som ich predať a neviem že za čo, chcel by som sa poradiť s niekým kto by mi mohol pomôcť s týmto problémom. Moja e-mailová adresa je : sokos@centrum.sk.Čakám skorú odpoveď, vopred ďakujem.

Voľby prehliadania komentárov

.

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.