Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

5 posts / nové (0)
Posledne poslané
Obrázok používateľa harp
Offline
Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)

Pred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na www.obnova.sk/help Tam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety. Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora. Rubrika "Starozitnosti a zbierky" - Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi. Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: "TRŽNICA" http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=... a nezabudnite si prečítať pravidlá. Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvo Ziadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy "REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE". Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.) Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora. Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte "pravidla pouzivania".: http://www.obnova.sk/obsah41.html Upravy pravidiel: 1/ 1.2.2008 - harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel) temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny grafickyPred tym ako zacnete vkladat akykolvek prispevok do diskusii na www.obnova.sk, precitajte si nasho pomocnika na www.obnova.sk/helpTam najdete okrem ineho aj sposob ako vkladat obrazky, ako si vhodne vybrat nazov prispevku, ale aj ako pracovat s textom v prispevku, alebo zakladne pravidla Netikety.Nezabudajte ze prispevky, ktore iba oznamuju ze nieco predavate a informuju ze fotky doposlete emailom, budu upravene. Fotky vzdy prikladajte. Zabezpecite tak rozmanitost fora.Rubrika "Starozitnosti a zbierky" - Inzeráty na predaj starožitností. Typológia starožitností. Diskusie medzi starožitníkmi a múzejníkmi, či zberateľmi.Inzeráty týkajuce sa predaja, kúpy, výmeny starožitností, kníh a podobne vkladajte prosim do rubriky: "TRŽNICA"

http://www.obnova.sk/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26363&sid=...

a nezabudnite si prečítať pravidlá.Ziadosti o radu pri konzervacii, obnove a oprave stavieb smerujte do temy Tradicne, nizkonakladove a sucasne stavitelstvoZiadosti o radu pri konzervacii starozitnosti do temy "REŠTAUROVANIE A KONZERVOVANIE".Upozornujeme! Fotografie umietnene na inom serveri ako na www.obnova.sk budu zmazane/znefunkcnene. Tymto chceme predchadzat strate podstatnych informacii a kontinuity temy. (Napr.: Ked niekto reaguje na fotografiu, a ta sa strati spolu so sluzbou cez ktoru ste ju vkladali.)Tiez by sme vas radi upozornili na to, ze urazlive a osocujuce spravanie sa bude potrestane zmazanim prispevku a pri opakujucom sa porusovani pravidiel aj vykazanim z fora.Vo vlastnom zaujme si prosim precitajte "pravidla pouzivania".:

http://www.obnova.sk/obsah41.htmlUpravy pravidiel:

1/ 1.2.2008 - harp (pridanie temy a spisanie zakladnych pravidiel)temu mozu upravovat vsetci redaktori a moderatori Obnova.sk, informacie o zmenach spisu do tohoto zoznamu pripadne pripoja novy prispevok, kde vyznacia zmeny graficky

__________________

Pamätáme na pamiatky! // www.obnova.eu // Mikrovlná sanácia dreva a muriva www.cervotoc.sk //

Ako pisat prispevok + zakladne pravidla (Starozitnosti)
Obrázok používateľa kvinti
Offline

Prosim,ma tento obraz hodnotu? Autora nikde nevidim podpisaneho ,neviem ani povod obrazu-je to dedicstvo.Dakujem za kazdu radu,pomoc.

img_20150630_145010.jpg img_20150630_145010.jpg img_20150630_145204.jpg img_20150630_145204.jpg img_20150630_145248.jpg img_20150630_145248.jpg img_20150630_145011.jpg img_20150630_145011.jpg
Obrázok používateľa jojokaka1
Offline

Dobrý deň.

Podľa Trestného zákona a EU ochrany kultúrnych pamiatok som už aj ja starožitnosť, na základe dat. narodenia. Bol som detektorista, hľadal som hlavne mince, ale som nachádzal kopytá a klince, aj to ma potešilo. Potom po "novom zákone o Ochrane arch. nál." som detektor kovov GARRET GTI 2500 zabalil a chcel predať, vtedy ešte cez AUKRO.SK, no nepredal. Následne mi ho ukradli aj s náradím z dielne. Utrel som si hubu, lebo poisťovňa mi z 1600.- € škoda vyplatila 292.- €.

     Teraz hľadám poklady v potoku, ryžujem, som spokojný, a zároveň hľadám poklady na povalách a pod. a doma.

     Aj som niečo našiel, dal som to podľa vašich pravidiel na vašu stránku, a nič. Nikto sa k mojim veciam nevyjadruje, s... na mňa. Ja som stará škola, treba neaké prískočné, alebo čo?

 

jojokaka1 

Obrázok používateľa krokodyl
Offline

Mám staršie hodinky DOXA č. 4791158, a chcel by som ich predať a neviem že za čo, chcel by som sa poradiť s niekým kto by mi mohol pomôcť s týmto problémom. Moja e-mailová adresa je : sokos@centrum.sk.Čakám skorú odpoveď, vopred ďakujem.

Obrázok používateľa harp
Offline

Vase pripomienky ku pravidlam vkladajte smelo ako novy prispevok. Ak budu rozumne a k veci budu zapracovane.

Voľby prehliadania komentárov

.

Prihlásenie

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Najnovšie blogy